SET THIKËSH PRIME RIVET-6PCS

Zbritje

49.00 34.00

Availability: In Stock

COMODITA HOME PREZANTON SETIN MË TË RI TË THIKAVE PRIME SET, DIZAJNI ERGONOMIK I TRAJTUAR ME NJË TIPAR TË VEÇANTË CILËSOHET ME TEHE TË MPREHTA DHE ME CILËSI TË LARTË.

5 in stock

SKU: 5310233006058 Kategoritë: ,

Përshkrimi

Seti përmban:

  • Thikë kuzhine
  • Thikë për prerjen e mishit
  • Thikë për prerjen e bukës
  • Thikë për fruta dhe perime
  • Thikë e vogël

Karakteristikat:

  • Tehu i punuar nga çeliku inox
  • Dorëza e hekurt
  • Mbajtësja e thikave nga materiali dru-akaci

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistrua që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.