SET TIGANASH 3PCS GRANITEC

Zbritje

69.00 27.00

Availability: In Stock

Enët janë bërë objekte shumë të rëndësishme në jetën tonë dhe sigurisht që ne ndajmë nga koha jonë për të përgatitur ushqimin, për t’i pastruar dhe pastaj për t’i ruajtur ato.

16 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 3907489160591 Categories: , ,

Përshkrimi

Brendësi shumë shtresore: përmban 4 shtresa mbështjellëse jo-ngjitëse dhe përforcim prej keramike për performancë të shkëlqyeshme.

Material i trashë prej alumini me shtresë mbështjellëse të jashtme jo-ngjitëse për rezistencë të lartë ndaj njollave dhe pamje si graniti.
– Mbështjellje jo-ngjitëse me qëndrueshmëri të lartë
– Rezistencë e mirë ndaj gërvishtjeve
– Pamje si granit

 

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.