SHËRBYESE PËR KRIPË/PIPER DHE PECETA BAMBUCO

Zbritje

14.00 4.00

Availability: In Stock

SET SHËRBYES PËR KRIPË/PIPER DHE PECETA BAMBUCO

18 in stock

SKU: 5310233001152 Categories: , ,

Përshkrimi

SET SHËRBYES PËR KRIPË/PIPER DHE PECETA BAMBUCO

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.