COMODITA ULËSE DEKORATIVE

Zbritje

2.00

Availability: In Stock

Ofertë speciale: Blej 6x ulëse dekorative për vetëm 9.90€
Ulëset dekorative vijnë në ngjyra të ndryshme, me një dizajn praktik, duke ju sjellur rehati dhe komforditet! Janë të përshtatshme për të gjitha llojet e karrigeve, me trashësi prej 4cm dhe dimension 45x45cm, duke mbështetur stabilitetetin.

Comodita Home ju prezanton aksesorët e rinj të dhomës.
Comodita Ulëse Dekorative 45x45x4cm – dekor i veçantë që sjell ngjyra në ambientet tuaja.
E përkryer për karriget e tryezës së bukës në kuzhinë.
E përshtatshme edhe për ato në oborrin e shtëpisë, apo edhe karrige të kafeterive.
E përbërë prej materialit të cilësisë së lartë, ju ofron butësi dhe rehati.
E krijuar për të qëndruar stabile në karrige, pa lëvizur.

4 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 3902049290992 Categories: ,

Përshkrimi

ulese shilte karrige COMODITA ULËSE DEKORATIVE 45x45x4cm

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.