SILVER MEMORY TOPPER

Zbritje

39.0084.00

Availability: Out stock

Comodita Silver Topper është i dizajnuar për të siguruar mbështetje ideale dhe për të minimizuar lëkundjet dhe rrotullimet. I përbërë nga shkuma Memory me dendësi të lartë, do t’i shtojë ndjenjën e butësisë mbishtresës tuaj duke ju mbështetur trupin për të ju dhuruar një gjumë me ëndrra të bukura.
Konstrukti i ndërlikuar është i dizajnuar për të siguruar një sipërfaqe të rehatshme për gjumë, duke i’u përshtatur formave të trupit për të krijuar një eksperiencë të personalizuar që eliminon pikat e presionit. Mbështjellës që hiqet për të ofruar ajrosje dhe ambient të shëndetshëm pa bakterie.

  • I dizajnuar për të qenë i butë, i ajrosshëm dhe reagues.
  • Konstrukt i ndërlikuar.
  • Liron pikat e presionit dhe përmirëson qarkullimin.
  • Natyshëm antimikrobik dhe rezistent ndaj insekteve të pluhurit.
  • Fibra argendi në mbështjellës që e bën natyshëm antimikrobik dhe rezistent ndaj insekteve të pluhurit.
  • Mbështjellës kundër rrëshqitjes përfundi.
  • Anësore Air Mesh për një ajrosje optimale. Këto anësore ndihmojnë për të larguar lagështinë nga mbishtresa dhe për të futur ajrin e freskët, duke rritur qarkullimin e ajrit në mënyrë të qëndrueshme përgjatë gjithë mbishtresës. Flini komfort në temperaturën e duhur.
  • Trashësia 5cm
Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

dyshek, jogi, jog, dyshek ortopedik dyshek dopio dysheknjesh, dysheknish, dyshekdysh

INFORMACION SHTESË

Dimensioni

90x200cm, 160x200cm, 180x200cm

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.