TAS SALLATE MARBLE 13CM

Zbritje

4.00 2.00

Availability: In Stock

Tasi i sallatës së linjës Marble ka diametrin prej 13cm. Tekstura elegante prej mermeri e hijeshon tejmase konturimin unik të secilës pjesë të këtij koleksionit Marble. Ena e sallatës Marble transmeton imazhin e madhështisë dhe autenticitetit.

10 in stock

SKU: 5310233010239 Kategoritë: ,

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.