TAS SALLATE NEW LIFE 24CM

Zbritje

9.00 6.00

Availability: In Stock

Tasi për sallatë është pjesë e linjës New Life me dimenisonet e gjerësisë prej 24 cm. E përbërë nga çeramika me një dizajn modern dhe minimalist, kjo enë është e përshtatshme për servimin e ushqimeve të ndryshme.

8 in stock

SKU: 5310233010529 Kategoritë: ,

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistrua që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.