TAVË DREJTËKËNDORE EARTHWARE

Zbritje

7.0010.00

Availability: In Stock

TAVË DREJTËKËNDORE EARTHWARE.
DIMENSIONET 30X17X5cm, 33X22X6cm DHE 38X27X7cm

Clear
SKU: N/A Categories: , Tags: , , , ,

Përshkrimi

GJELLA, PJEKJE, TAVA, TAVË, USHQIM

INFORMACION SHTESË

ZGJEDH DIMESIONIN

30X17X5CM, 33X22X6CM, 38X27X7CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.