TAVË NGA ÇERAMIKA

Zbritje

6.008.00

Availability: In Stock

TAVË NGA ÇERAMIKA 30x17x6CM dhe 38x21x7CM

MINTMINTPEMBEPEMBEVERDHËVERDHË
Clear
SKU: N/A Categories: , Tags: , , , ,

Përshkrimi

GJELLA, PJEKJE, TAVA, TAVË, USHQIM

INFORMACION SHTESË

Dimensioni

38x21x7CM, 30x17x6CM

Ngjyra

, ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.