TAVOLINË PIKNIKU E GJATË

Zbritje

105.00

Availability: In Stock

TAVOLINË PIKNIKU E GJATË
Dimesionet: 150x90x70cm
Materiali: Hekur dhe Xham

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

kopshti tavolinekopshti tavolinepikniku

INFORMACION SHTESË

Zgjedh ngjyren

Zezë, Bezh, Hiri

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.