Tenxhere Aria Finegres

Zbritje

26.0029.00

Availability: In Stock

Tenxhere Aria Finegres 20cm
Dimensionet në dispozicion 20CM dhe 24C

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Përshkrimi

TENXHERE ARIA FINEGRES 20CM 24CM tingjere tenxhere tengjere

INFORMACION SHTESË

Dimensionet

20CM, 24CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.