TIGAN PËR PALLAQINKA NATURALMENTE

Zbritje

14.00 6.00

Availability: Out stock

I përkryer për përgaditjen e pallaqinkave. Tigan i cilësisë së lartë dhe i dizajnuar në bazë të teknologjisë së fundit, plotëson kuzhinën tuaj. Baza mbrojtëse e bën rezistent ndaj ngjitjes së pallaqinkave, por edhe gërryerjes së tiganit. Dorëza është e fiksuar në mënyrë të sigurtë. Pastrohet shumë lehtë.
Tigan për pallaqinka Naturalmente.
Dimensioni: 22cm.

Out of stock

SKU: 8003703163838 Categories: , ,

INFORMACION SHTESË

DIMENSIONI

22CM, 25CM