TIGAN ROSE GOLD DIAMANT

Zbritje

29.0032.00

Availability: In Stock

Tigani Rose Gold Diamant, vjen e ndërtuar nga një trup i aluminit me trashësi të lartë, ka pjesën e poshtme me induksion dhe njihet për veshjen e brendshme jo-ngjitëse që shërben si bazë mbrotjete e përbërë nga grimca të vërteta diamanti natyror dhe mikrokristale.
Tigani ka pjesën e jashtme prej alumini me mbrojtje transparente në sipërfaqe ngjyrë bakri, dhe doreza prej çeliku inox me model ekskluziv. Dimensionet e tiganëve jane 24cm dhe 28cm.

Ju duhet ndihmë ?
Clear

Përshkrimi

Përdoret në:

eletrike

Elektrikë

alogeno

Halogen

gaz

Gaz

vetroceramica

Xham qeramike

induzione

Induksion

INFORMACION SHTESË

Dimeisoni

24CM, 28CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.