TOPPER GREEN TEA

Zbritje

34.0069.00

Availability: Out stock

MEMORY TOPPER GREEN TEA 4CM

Kjo mbishtresë unike është projektuar për të siguruar mbështetje ideale dhe për të minimizuar lëkundjet dhe rrotullimet. E bërë nga shkuma Memory me densitet të lartë, do të shtojë një ndjenjë të re prej pelushi në dyshekun tuaj, duke ju ofruar një gjumë me ëndrra të ëmbla. Mbulesa e lëmuar e bërë nga fibrat e çajit të gjelbër për të përmirësuar frymëmarrjen dhe për të krijuar një ambient të shëndetshëm pa bakterje.
I disponueshem me dimensione: 90x200cm, 160x200cm dhe 180x200cm

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

topper, mbishtresadysheku, shiltedysheku, 5cm

INFORMACION SHTESË

Dimensionet

90×200, 160×200, 180×200

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.