TOPPER LAVENDER

Zbritje

30.0072.00

Availability: Out stock

Ky lloj unik i Comodita Convoluted është i dizajnuar për të siguruar mbështetje ideale dhe për të minimizuar lëvizjen dhe kthimin. I përbërë nga shkuma Memory me densitet të lartë, do të shtojë një ndjenjë të re prej pelushi në dyshekun tuaj duke mbështetur trupin tuaj dhe ju përkund në një gjumë me ëndrra të ëmbla.
Ndërtimi i ndërlikuar – 7 zonësh përmbi, është krijuar për të siguruar një sipërfaqe të rehatshme të gjumit, konform formave të trupit për të krijuar një përvojë të individualizuar që eliminon pikat e presionit. Mbulesa e heqshme e bërë nga fibra me esencë livandoje për të përmirësuar frymëmarrjen dhe mjedisin e shëndetshëm pa baktere.
Memory Topper Lavender ka 7 zona dhe ka trashësi prej 5cm
Projektuar të jetë i butë, i ajrosur dhe i përgjegjshëm
Ndërtim i ndërlikuar – formë si lëvozhgë veze
Zbut pikat e presionit dhe përmirëson qarkullimin
Natyralisht antimikrobik dhe rezistent ndaj insekteve të pluhurit
Mbështjellës nga fibrat me esencë livandoje

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Category:

Përshkrimi

topper, mbishtresadysheku, shiltedysheku, 5cm

INFORMACION SHTESË

DIMENSIONET

200×90, 200×160, 200×180

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.