TOPPER TENCEL

Zbritje

44.0084.00

Availability: Out stock

Comodita Home Prezanton mbishtresën unike Comodita Topper Tencel 6cm.
E dizajnuar për të ofruar mbështetje ideale dhe për të minimizuar lëkundjet dhe rrotullimet, përbërja nga shkuma memory me dendësi të lartë, do t’i shtojë dyshekut tuaj një ndjenjë të re butësie, duke mbështetur trupin tuaj dhe ju vë në gjumë me ëndrra të mira.
Konstrukti i ndërlikuar – Forma si lëvozhgë e vezës përmbi, është e dizajnuar që të sigurojë një sipërfaqe të rehatshme për gjumë – Në përputhje me format e trupit për të krijuar një përvojë individuale që eliminon pikat e presionit.
• Mbështjellës të lëvizshëm të bërë  për të përmirësuar frymëmarrjen dhe për të krijuar një ambient të shëndetshëm pa bakterie.
• E dizajnuar për të qenë e butë, e ajrosur dhe reaguese
• Konstrukt i ndërlikuar – Forma si lëvozhgë e vezës
• Ç’liron pikat e presionit dhe rregullon qarkullimin e gjakut
• Natyrshëm antimikrobik dhe rezistent ndaj insekteve të pluhurit

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

topper, mbishtresadysheku, shiltedysheku, 5cm

INFORMACION SHTESË

Dimensionet

200×180, 200×160, 200×90, 200×140, 200×120

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.