SHILTE KATRORE

Zbritje

2.50

Availability: In Stock

ULËSE KATRORE 46x46x4 cm

20 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 3902049280030 Categories: ,

Përshkrimi

ULËSE KATRORE 46x46x4 cm

Comodita Ulëse Katrore 46x46x4cm – dekor i veçantë që sjell ngjyra në ambientet tuaja.
E përkryer për karriget e tryezës së bukës në kuzhinë. E përshtatshme edhe për ato në oborrin e shtëpisë, apo edhe karrige të kafeterive.
Me përbërje të materialit të cilësisë së lartë, ju ofron butësi dhe rehati. Qëndron stabile në karrige.
Ulësja katrore vjen tek ju, në ngjyra të ndryshme, me mundësi përdorimi në të dy anët.

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.