VALIXHE REGENT-L NGJYRË E ZEZË

Zbritje

44.00

Availability: In Stock

Për ata që udhëtimin e kanë pjesë të punës apo edhe ata të cilët thjesht e pëlqejnë udhëtimin, Regent është gjithçka që i’u duhet. Comodita Home prezanton linjën më të re të valixheve Regent të cilat vijnë në 3 madhësi dhe në dy ngjyra, me mundësi zgjerimi deri në 20%.
Janë të përshtatshme për udhëtime të gjata, por edhe për udhëtime gjatë fundjavës. Cilësohen me rrota dyfishe, lehtësisht të lëvizshme në 360 shkallë, të pajisura me zingjirë të qëndrueshëm. Çantat e udhëtimit Regent mund t’i mbani edhe në dorë në dorezat kompakte ergonomike. Janë rezistente ndaj rënieve me kualitet të jashtëzakonsheëm të testuar nga TUV. Dimesionet e valixhes janë: 65x47x28cm

14 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 5310233007772 Categories: , ,