VALIXHE REGENT-M NGJYRË E ZEZË

Zbritje

109.00 44.00

Availability: In Stock

Për ata që udhëtimin e kanë pjesë të punës, apo edhe ata të cilët thjesht i pëlqejnë udhëtimet, Regent është gjithçka që i’u duhet. Comodita Home prezanton linjën më të re të valixheve Regent të cilat vijnë në 3 madhësi dhe në dy ngjyra, me mundësi zgjerimi deri në 20%.

10 in stock

SKU: 5310233007116 Categories: ,

Përshkrimi

Janë të përshtatshme për udhëtime të gjata por edhe ato gjatë fundjavës. Cilësohen me rrota dyfishe, lehtësisht të lëvizshme në 360 shkallë të pajisura me zingjirë të qëndrueshëm. Çantat e udhëtimit Regent mund t’i mbani edhe në dorë në dorezat kompakte ergonomike. Janë rezistente ndaj rënieve me kualitet të jashtëzakonshëm të testuar nga TUV. Dimensionet e valixhes janë: 59x40x24.5cm