VALIXHE REGENT M- NGJYRË KAFE

Zbritje

109.00 39.00

Availability: In Stock

Për ata që udhëtimin e kanë pjesë të punës apo edhe ata të cilët thjesht i pëlqejnë udhëtimet, Regent është gjithçka që i’u duhet. Comodita Home vjen me linjën më të re të valixheve Regent të cilat i gjeni në tri madhësi dhe në dy ngjyra me mundësi zgjerimi deri në 20%

5 in stock

SKU: 5310233007130 Categories: , ,

Përshkrimi

Janë të përshtatshme për udhëtime të gjata, por edhe për udhëtime gjatë fundjavës. Cilësohen me rrota dyfishe lehtësisht të lëvizshme në 360 shkallë, dhe të pajisura me zinxhirë të qëndrueshëm. Çantat e udhëtimit Regent mund t’i mbani edhe në dorë në doreza kompakte ergonomike. Janë rezistente ndaj rënieve dhe me kualitet të jashtëzakonshëm të testuar nga TUV. Dimensionet e valixhes janë: 59x40x24.5cm