VALIXHE REGENT S- NGJYRË KAFE

Zbritje

69.00 28.00

Availability: In Stock

Për ata që udhëtimin e kanë pjesë të punës apo edhe ata të cilët thjeshtë i pëlqejnë udhëtimet, Regent është gjthçka që i’u duhet. Comodita Home vjen me linjën e re të valixheve Regent në tri madhësi dhe në dy ngjyra me mundësi zgjerimi deri në 20%.

5 in stock

SKU: 5310233007123 Categories: , ,

Përshkrimi

Janë të përshtatshme për udhëtime të gjata, por edhe për udhëtime gjatë fundjaës. Cilësohen me rrota dyfishe lehtësisht të lëvizshme në 360 shkallë, dhe të pajisura me zinxhirë të qëndrueshëm. Çantat e udhëtimit Regent mund t’i mbani edhe në dorë doreza kompakte ergonomike. Janë rezistente ndaj rënieve dhe me kualitet të jashtëzakonshëm të testuar nga TUV. Dimensionet e valixhes janë: 55x35x20cm