-31%

Set ndenje për kopsht

Dizajnoni verandën tuaj me elemente që shtojnë rehati dhe zbukurojnë çdo moment të pasdites tuaj në natyrë. Ky set prej 5 pjesëve ofron rehati për katër persona, si një hapësirë e këndshme ndenjeje ku mund të lexoni librin tuaj të preferuar, të darkoni me familjen ose të shijoni freskinë e verës. Me një strukturë të veçantë prej druri, bastun prej palme kacavjerrëse me mbajtëse hekuri dhe së bashku me një shtresë të trashë pllakash me thumba, pjesët e këtij kompleti finalizohen si ndenjëse jashtëzakonisht komode. Vendet për një person mund të strehojnë persona me peshë deri në 160 kg, kolltuqe për dy persona deri në 360 kg. Ndërsa në tavolinë mund të vendosni artikuj deri në 80 kg.

 

Dimensionet:

  • Sofa njëshe: 76x73x65cm
  • Sofa treshe: 171x73x65cm
  • Tavolina e vogël: 44x44x37cm
  • Tavolina e madhe: 62x62X42cm

Materialet: Dru, plastikë, ratan dhe alumin.

 

  • Udhëzime për përdorim: Pastroni me dorë.
  • Garanci dhe kushtet e kthimit: Ankesat për këtë produkt pranohen brenda 24 orëve pas pranimit të porosisë.

63,025ден

Ka sasi

Add to wishlist
SKU: OFF-00147 Kategoria: , , ,

Опции за плаќање