-56%

Çadër kopshti Beige

Çadra e kopshtit është aksesori i duhur që finalizon komoditetin në ambient të hapur. E përkryer për të siguruar hije në ditët me diell, kjo tendë ka një diametër të konsiderueshëm për të siguruar hije për të gjithë tryezën. Është mjaft e lehtë për t’u pastruar dhe përshtatet lehtësisht në vrimën në mes të tavolinës.

 

  • Ngjyra: Bezh
  • Dimensioni: ∅ 180x200cm
  • Materiali: Poliester dhe hekur
  • Udhëzime për përdorim: Pastroni me dorë.
  • Garanci dhe kushtet e kthimit: Ankesat për këtë produkt pranohen brenda 24 orëve pas pranimit të porosisë.

1,599ден

Ka sasi

Add to wishlist
SKU: 3907489120458 Kategoria: ,

Опции за плаќање