-41%

Karrige kopshti Beige

Kjo karrige kopshti karakterizohet nga komoditeti i lartë për shpinën tuaj, kontrolli i mirë i mbështetëseve të krahëve dhe dizajni minimalist. Është jashtëzakonisht i lehtë për t’u mirëmbajtur dhe përshtatet me tavolina të llojeve të ndryshme. Karriga mund të mbanë peshë deri në 160 kilogram.

 

  • Ngjyra: Bezh.
  • Dimension: 54x73x90cm.
  • Materiali: Hekur dhe tekstil.
  • Udhëzime për përdorim: Pastroni me dorë.
  • Garanci dhe kushtet e kthimit: Ankesat për këtë produkt pranohen brenda 24 orëve pas pranimit të porosisë.

2,049ден

Ka sasi

Add to wishlist
SKU: 3907489120366 Kategoria: , , , ,

Опции за плаќање