-56%

Градинарски чадор Black

Градинарскиот шатор е вистинскиот додаток што ја финализира удобноста во отворена средина. Совршен за давање сенка во сончеви денови, овој шатор има значителен дијаметар за да овозможи сенка за целата маса. Сосема е лесно да се исчисти и лесно се вклопува во дупката во средината на масата.

 

  • Боја: Црна
  • Димензии: ∅ 180х200cm
  • Материјал: Полиестер и железо
  • Упатство за употреба: Чистете со рака.
  • Гаранција и начин на враќање: Рекламациите за овој производ се прифаќаат во рок од 24 часа по прием на нарачката.

1,599ден

На залиха

Add to wishlist
SKU: 3907489120465 Категории ,
Сподели

Опции за плаќање