-46%

Преклопен стол за кампување

Организирајте ги вашите активности на отворено! Користете го столот за кампување за да создадете удобност за четири лица, во сите ваши авантури во природата. Со посебна структура изработена од метал, овој стол се одликува со својата практичност. Неговиот механизам за преклопување го прави исклучително лесен за носење насекаде и зафаќа многу малку простор. Седиштата за едно лице можат да држат луѓе со тежина до 100 килограми, додека на масите можете да поставите предмети до 75 килограми.

 

Сет со 5 парчиња: 1x маса 80x71cm, 4x стол 55x61x90cm.

 

  • Материјал: Метал
  • Упатство за употреба: Чистете со рака.
  • Гаранција и начин на враќање: Рекламациите за овој производ се прифаќаат во рок од 24 часа по прием на нарачката.

3,990ден

На залиха

Add to wishlist
SKU: 3907489120496 Категории ,
Сподели