-30%

Правоаголна градинарска маса

Градинарската маса доаѓа во правоаголна форма, со стаклена структура што ја прави исклучително стабилна и издржлива. Тапацираното стакло на врвот на масата има брановидна шема, со отворена дупка во средината за да го поставите шаторот за сенка. Држачите на оваа маса се многу издржливи.

 

  • Боја: Беж / Црна
  • Димензија: 150x90x70cm
  • Материјал: Железа и стакло
  • Упатство за употреба: Чистете со рака.
  • Гаранција и начин на враќање: Рекламациите за овој производ се прифаќаат во рок од 24 часа по прием на нарачката.

Нема залиха - Инфо на 0800 10 5 10

Add to wishlist
SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели
Бои

Кафеава, Црна