-45%

Столица за двор Black

Овој градинарски стол се одликува со висока удобност за вашиот грб, добрата контрола на потпирачите за раце и минималистичкиот дизајн. Исклучително е лесен да се одржува и се вклопува со различни видови маси. Столот може да издржи луѓе со тежина до 160 килограми.

 

  • Боја: Црна.
  • Димензија: 54х73х90cm.
  • Материјал: Железо и текстил.
  • Упатство за употреба: Чистете со рака.
  • Гаранција и начин на враќање: Рекламациите за овој производ се прифаќаат во рок од 24 часа по прием на нарачката.

1,849ден

На залиха

Add to wishlist
SKU: 3907489120359 Категории ,
Сподели