Zbritje

Set çarçafësh Simply Bezh për një person

Seti i çarçafëve Simply Bezh, argumenton elegancën që sjell një model pa vijëza apo pikturime, por me një ngjyrë të vetme. Është lehtësisht i përshtatshëm në stilimet e dhomave moderne apo tradicionale. Ky set çarçafësh ju mundëson ambient higjenik larg alergjive dhe bakterieve.
Dimensioni / Kompozicioni: Set me 3 pjesë: 1x këllëf jorgani 160x200cm, 1x çarçaf i dyshekut 160x240cm, 1x këllëf jastëku 50x70cm
NGJYRA: Portokall errët
MATERIALI: 100% Pambuk
UDHËZIMET E PËRDORIMIT: Në makinë larëse 30°C
KUSHTET E KTHIMIT / GARANCION: Për shkak të kontaktit me higjienë personale, për produktet e tekstilit nuk pranohen kthime apo reklamacione.
3907489300102 qarshaf qarshafa carshafa carshaf

-

S’ka stok

SKU: 3907489300102 Kategori: ,

Set çarçafësh Simply Bezh për një person

Mbështet ndjesinë e materialeve natyrale që sjellin në pah një dizajn të punuar me pambuk cilësor.

Adaptoni një ambient më të rehatshëm të gjumit, me setin e çarçafëve në ngjyra dhe teksturë tejet interesante.

Ky set, krahas butësisë që e karakterizon, veçohet edhe për dizajnin shumë modern.