Zbritje

Tepih për banjo Coral

Tepihi për banjo nga linja BLUENITY, vjen me dimensione standarde dhe me dizajn modern. Ky tepih është i ndërtuar nga materiali cilësor i pambukut, që i jep qëndrueshmëri pavarësisht lagështisë. Me hijeshinë që prezanton, ky tepih do të ndihmoj që ambienti i banjos të duket edhe më i bukur.
Dimensioni / Kompozicioni: 50x80cm
NGJYRA: Me dizajn
MATERIALI: 100% Pambuk
UDHËZIMET E PËRDORIMIT: Tepihet duhet të pastrohen veçmas nga rrobat e tjera qoftë me lavatriçe ose me larje në dorë. Ju lutem përdorni shampo të tepihëve ose pluhur sapuni. Rekomandohet të përdoret detergjent që ruan ngjyrën. Mos përdorni zbardhues.
KUSHTET E KTHIMIT / GARANCION: Për këtë produkt pranohet reklamacion brenda 24 orëve pasi të pranoni porosinë.
3907489300836

-

S’ka stok

SKU: 3907489300836 Kategori: ,