Zbritje

Dyshek Memory 160x200cm + DHURATË

Dysheku Memory është i strukturuar në një kompozim shtresash shpuze të cilat finalizojnë një dyshek me trashësi 23cm tejet komfort. Stuktura e këtij dysheku është e projektuar nga top shtresa me shkumë Memory 4cm, shtresat ndërmetësuese nga shkumë poliuretani, shtresa bazë me shkumë polyurethane me dendësi më të lartë, anësoret Airmesh për një ajrosje optimale dhe mbëshjellësi i dyshekut me përmbajtje mikrofibër. Shtresa Memory i përshtatet konturave specifike të trupit tuaj, lejon që pesha të shpërndahet njëtrajtësisht në të gjithë sipërfaqen e saj në këtë mënyrë ju të mos ndjeni presionin e peshës suaj dhe kështu trupi juaj të ndihet i liruar. Ndërsa shtresat ndërmjetësuese i ofrojnë mbështetjen e duhur boshtit tuaj kurrizor dhe shtresa bazë është dizajnuar për të ndihmuar në sigurimin e qëndrueshmërisë dhe jetëgjatësinë e dyshekut me një strukturë qelizore 3 dimensionale që mundëson ajrosjen optimale në tërë sipërfaqen. Anësoret Airmesh mundësojnë që të largojnë ajrin e lagësht nga dysheku dhe fusin ajrin e freskët brenda, duke rritur qarkullimin e ajrit në mënyrë konstante gjatë – gjithë dyshekut. Dysheku Memory ka mbështjellësi e dyshekut me përmbajtje mikrofibër, çka e bënë që çarçafët të mos rrëshqasin në dyshek, duke ju mundësuar një ambient gjumi të shëndetshëm dhe të pamundimshëm. I disponueshëm në dimensione standarde dhe jo-standarde. Informatat më të detajuara rreth dyshekut mund t’i gjeni këtu.

Dimensioni / Kompozicioni: 200x160cm

NGJYRA: Me dizajn

MATERIALI: Kombinim i shtresave të shkumës Memory dhe poliuretane me mbështjellës pambuku

UDHËZIMET E PËRDORIMIT: Dysheku vjen në paketim të vakumuar i mbështjellur në mënyrë hermetike. Pas hapjes, ai merr formën brenda 10-20 minutave, por nuk duhet të përdoret së paku për 24 orët e ardhshme. Dysheku nuk duhet të ketë kontakt me ujin.

KUSHTET E KTHIMIT / GARANCION: Garancion 3 vit
5310233009493

Çmimi origjinal qe: 559.00€.Çmimi i tanishëm është: 339.00€.

Ka stok

Add to wishlist
SKU: 5310233009493 Kategori: ,

Çfarë përfitoni nga dysheku Memory?

E konturuar

Prerjet e shpuzës sjellin zonat e ndryshme të trupit tuaj në një pozicion gjumi relaksues të muskujve.

Ergonomike

Dyshek ergonomik që i përshtatet formës së shtyllës kurrizore dhe trupit në përgjithësi, mundëson shtrirje natyrale, parandalon dhimbjet dhe shton rehatinë gjatë gjumit.

Qëndrueshmëria

Dysheku garanton qëndrueshmëri, ndërsa mbulesa hiqet lehtësisht me zinxhir dhe mund të lahet në 40 gradë.

Anti Alergjike

Materialet e përdorura janë të përshtatshme edhe për lëkurë të ndjeshme, ku mundësojnë ambient higjenik larg alergjive dhe bakterieve.

Të rehatshëm

Ndërtimi i shpuzave mbi njëra-tjetrën, përmirësojnë në mënyrë të qëndrueshme gjumin tuaj.

logo
logo
logo
Play Video

RELATED PRODUCTS

COMODITA PËR ÇDO FAMILJE

Me premisën për ndërtimin e një brend-i që do të ofroj përmisimin e kualitetit të jetës në shtëpi dhe familje, sot Comodita Home është zinxhiri më njohur i dyqaneve në Kosovë dhe rajon dhe prodhuesi më i madh i shpuzës dhe dyshekëve. Aktualisht numeron gjithsej 31 dyqane në Kosovë, 24 në Shqipëri dhe 23 në Maqedoninë e Veriut.

Kategoritë Mattress, Line, Kitchen, Accessories, Kids dhe Regent, janë projektuar si linja që premtojnë komoditetin optimal dhe kthejnë rutinën e përditshme në jetesë të lumtur përplot rehati.

Fjetja e qetë, të ushqyerit shëndetshëm dhe mirëqenja mes familjes, që nga Marsi i 2014-tës është pjesë e pandashme e çdo kujt që ka zgjedhur produktet Comodita.[Lexo më shumë]