Peshqir Andorra

Peshqiri Andorra është në madhësinë e përshtatshme për të pastruar duart. Vjen në model klasik, me një tekstu vijash interesante. Materiali prej pambuku e ndihmon këtë produkt që t’i jep aftësi të jetëgjatësisë dhe të paloset lehtësisht në raftet e banjos suaj.
Dimensioni / Kompozicioni: 90x180cm
NGJYRA: Vjollcë, Bezh, Mint, e kremtë dhe e bardhë në nuancë hiri
MATERIALI: 50% Pambuk 50% Pëlhurë liri
UDHËZIMET E PËRDORIMIT: Në makinë larëse 30°C
KUSHTET E KTHIMIT / GARANCION: Për shkak të kontaktit me higjienë personale, për produktet e tekstilit nuk pranohen kthime apo reklamacione.
3907489120922 3907489120915 3907489120908 3907489120892 3907489120885

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: N/A Kategori: ,

[sg_popup id=73807]