Peshqir Diora

Peshqiri Diora është në madhësinë e përshtatshme për të pastruar duart. Vjen në model klasik, me një hapësirë të stampuar me pika për t’i dhënë stil tërë modelit. Materiali prej pambuku e ndihmon këtë produkt që t’i jep aftësi të jetëgjatësisë dhe të paloset lehtësisht në raftet e banjos suaj.
Dimensioni / Kompozicioni: 50x90cm
NGJYRA: Gjelbër
MATERIALI: 100% Pambuk
UDHËZIMET E PËRDORIMIT: Në makinë larëse 30°C
KUSHTET E KTHIMIT / GARANCION: Për shkak të kontaktit me higjienë personale, për produktet e tekstilit nuk pranohen kthime apo reklamacione.
3907489121004 3907489120977 3907489120960 3907489120946 3907489120939

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: N/A Kategori: ,