Zbritje

Peshqir BG 50x90CM

Peshqir për banjo me ngjyra të errëta që kombinohen me të gjitha elementet e banjos suaj. Materiali prej pambuku e ndihmon këtë produkt që t’i jep aftësi të jetëgjatësisë dhe të paloset lehtësisht në raftet e banjos suaj.
Dimensioni / Kompozicioni: 50x90CM
NGJYRA: Me ngjyra të ndryshme
MATERIALI: 100% Pambuk
UDHËZIMET E PËRDORIMIT: Në makinë larëse 30°C
KUSHTET E KTHIMIT / GARANCION: Për shkak të kontaktit me higjienë personale, për produktet e tekstilit nuk pranohen kthime apo reklamacione.
5310233007703

Çmimi origjinal qe: 4.00€.Çmimi i tanishëm është: 3.00€.

Ka stok

Add to wishlist
SKU: 5310233007703 Kategori: ,