Set i tepihave për banjo Hat

Seti i tepihave për banjo nga linja BLUENITY, vjen me dimensione standarde dhe me dizajn modern. Seti është i ndërtuar nga materiali cilësor i pambukut, që i jep qëndrueshmëri pavarësisht lagështisë. Me hijeshinë që prezantojnë, ky set do të ndihmoj që ambienti i banjos të duket edhe më i bukur.
Dimensioni / Kompozicioni: Seti ka 2 pjesë: 1x 60x100cm dhe 1x 50x60cm
NGJYRA: Me dizajn
MATERIALI: 100% Pambuk
UDHËZIMET E PËRDORIMIT: Tepihet duhet të pastrohen veçmas nga rrobat e tjera qoftë me lavatriçe ose me larje në dorë. Ju lutem përdorni shampo të tepihëve ose pluhur sapuni. Rekomandohet të përdoret detergjent që ruan ngjyrën. Mos përdorni zbardhues.
KUSHTET E KTHIMIT / GARANCION: Për këtë produkt pranohet reklamacion brenda 24 orëve pasi të pranoni porosinë.
3907489300744

-

E disponueshme vetëm në dyqane!

BARKODI: 3907489300744 Kategorit: ,

Mundesitë e pagesave

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.